Dom

Yuyao Shunji Plastics Co., Ltd

Kilka słów o nas
Chiny Yuyao Shunji Plastics Co., Ltd profil firmy
Chiny Yuyao Shunji Plastics Co., Ltd profil firmy
Chiny Yuyao Shunji Plastics Co., Ltd profil firmy
Chiny Yuyao Shunji Plastics Co., Ltd profil firmy
Chiny Yuyao Shunji Plastics Co., Ltd profil firmy
Chiny Yuyao Shunji Plastics Co., Ltd profil firmy
Chiny Yuyao Shunji Plastics Co., Ltd profil firmy
1 2 3 4 5 6 7

Yuyao Shunji Plastics Co., Ltd

Yuyao Shunji Plastics Co Ltd jest profesjonalnym producentem i eksporterem, założona w 1985 roku. Nasza fabryka znajduje się w mieście Yuyao, w prowincji Zhejiang, w Chinach. Fabryka jest bardzo blisko portu NingBo (międzynarodowego portu oceanicznego).

Nasza fabryka zajmuje powierzchnię 80 000 metrów kwadratowych, Mamy ponad 400 pracowników, ma dużą roczną sprzedaż, która przekracza 67 milionów dolarów. Nasze dobrze wyposażone urządzenia i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwalają nam zagwarantować wszystkie żądania klientów. Z uwagi na wysoką jakość i obsługę posprzedażową zdobyliśmy wielu klientów na całym świecie z Ameryki Południowej, Azji Wschodniej, Azji Południowo-Wschodniej, Środkowej Afryka Wschodnia.

Specjalizujemy się w produkcji proszków z aminoplastyku (głównie do urządzeń elektrycznych z tworzyw sztucznych), proszku do formowania melaminy (głównie do przygotowywania plastikowych naczyń melaminowych) oraz proszku glazurowanego melaminy. Co więcej, mamy dwie linie produkcyjne z formaldehydu, produkcja 100.000 ton. Zdolność proszek do formowania melaminy osiąga do 20 000 ton rocznie. Zdolność proszek do formowania mocznika wynosi 50 000 ton rocznie.I mamy 5000-ton produkcji szkła proszku.Glazing proszku jest używany do polerowania powierzchni tableware.In rynku chińskim, zajmujemy największy udział w rynku. Sprzedajemy średnio miesięcznie proszek melaminowy o średnicy 1800 ton, a średnio miesięcznie 300 ton średniej wielkości.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Yuyao Shunji

Ilość pracowników : 300~400

Coroczne wyprzedaże : 60 million-70 million

Rok założenia : 1985

pc Export : 30% - 40%

Yuyao Shunji plasticis Co., Ltd. została założona w 1985 roku, zlokalizowana w Hangzhou Bay Bridge, na południowym krańcu Yuyao xiaocao'e Binhai Industrial Park, w pobliżu portu Ningbo i blisko 329 National Road. Tak więc ruch jest bardzo wygodny niezależnie od morza lub lądu.

Po latach starań nasza firma została rozwinięta w dużą bazę produkcyjną o powierzchni 80 000 metrów kwadratowych, o powierzchni konstrukcyjnej 40 000 metrów kwadratowych, a środki trwałe osiągnęły ponad 150 milionów Yuan.We mają dwie fabryki oddziałów : Jeden jest w Dongguan, Guangdong, drugi jest w Quanzhou Fujian.We ma 400 pracowników, 20 wyższych kadry kierowniczej i 10 inżynierów z pośrednich tytułów technicznych teraz.

Specjalizujemy się w produkcji formaldehydu, proszku aminoplastycznego i formaldehydu melaminy. Zdolność formowania aluminium melaminy w proszku osiąga do 20 000 ton rocznie. Zdolność plastikowego proszku aminowego wynosi 40 000 ton rocznie.

Dzięki dobrym osiągom wskaźnika fizycznego i chemicznego wiele fabryk używa naszego materiału do produkcji plastikowych naczyń stołowych eksportowanych do Europy, Stanów Zjednoczonych i innych krajów.

Yuyao Shunji tworzyw sztucznych Co., Ltd. będzie tworzyć więcej wartości dla społeczeństwa, z naszej pierwszej klasy sztuki przemysłowej, pierwszej klasy technologii, najwyższej klasy sprzętu, pierwszej klasy jakości i pierwszej klasy zarządzania. Przez wiele dziesięcioleci, z wysoką jakością, bezpieczeństwem produktów, a także wydajnością, elastycznymi i zróżnicowanymi usługami, firma Shunji zyskała reputację od klientów na całym świecie.

Usługowe

Zawsze szukamy szczerych klientów pochodzących z całego świata. Chcemy budować długoterminowe i stabilne relacje z klientami, a nie tylko jedno transakcyjne. Tak więc "wysokiej jakości produkty, terminowość dostaw, najlepsza obsługa" to filozofia naszej firmy.
Usługa jak poniżej:
1.Zawieraj bezpłatnie próbki klientom jako odniesienie.
2.Utwórz nowe produkty, aby spełnić wymagania każdego klienta.
3. Teraz mamy ponad tysiąc kolorów do wyboru. Jeśli klienci chcą nam nowego koloru, możemy zagwarantować, że nowy kolor zacznie obowiązywać za 4 dni.
4. Cieszymy się, że oferujemy wycieczkę po fabryce. Kiedy klient odwiedza nas, jako przewodnika, towarzyszy nam w pełni i pokazujemy, dlaczego jesteśmy w stanie konkurować.
5. Oferujemy dobrą obsługę posprzedażną: często chowamy odwiedzić starych klientów, aby budować głębokie relacje, rozwiązać problem w fabryce klienta.

Firma Zespół

Po latach nieprzerwanych wysiłków nasza firma została rozwinięta na powierzchnię 80.000 metrów kwadratowych, obszar budowy 40.000 metrów kwadratowych na dużą skalę bazy produkcyjnej, a środki trwałe osiągnęło ponad 150 milionów yuanów. Mamy ponad 400 Pracowników, 20 kadry kierowniczej i 10 inżynierów z pośrednimi tytułami technicznymi. Znaleźliśmy dwie fabryki oddziałów w Dongguan, Guangdong i Quanzhou, Fujian.

KONTAKT

Adres: Nr 22, Kexing Road, Binhai Industrial Park, Xiaocao'e Town, Yuyao City, Ningbo, Zhejiang, Chiny

Adres fabryczne:Nr 22, Kexing Road, Binhai Industrial Park, Xiaocao'e Town, Yuyao City, Ningbo, Zhejiang, Chiny